średniowieczna gra forumowa Medival Wars

średniowieczna gra forumowa Medival Wars

Ogłoszenie

FORUM W BUDOWIE

#1 2008-04-19 03:06:14

Azazel

Doradca Władcy

10771282
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 24
Punktów :   

Coś o sobie...

Ten temat powstał byście mogli napisać coś o... nie zgadniecie nigdy. HAHAHA!!! No dobra, powiem. O sobie. Napiszcie skąd jesteście, co lubicie (czego nie). Czym się interesujecie, Wasze hobby itp.

Zacznę od siebie. Trochę skromnie ale zawsze coś.

Na imię mam Konstanty. Mieszkam w Krakowie, mam 14 lat. Interesuję się hmm... grami RPG (!? (dziwne co)), grami PC, programowaniem, techniką, sztuką (szeroko pojętą) i nie tylko. Ogólnie rzecz biorą moje spektrum zainteresowań jest bardzo szerokie. Przez kilka lat chodziłem do szkoły muzycznej. Przez jakiś czas uczyłem się strzelać z łuku, grać w babingtona (nie wiem jak to się poprawnie pisze ale taka jest wymowa), w tenisa stołowego. I było jeszcze tego trochę.

Hehe... Teraz Wy!

Offline

 

#2 2020-05-22 07:38:12

 MarkSirT

Poszukiwacz Przygód

Skąd: Brussels
Zarejestrowany: 2020-05-22
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie...

hej:)


Plasticisers (US: plasticizers) are colourless and odourless liquids used primarily to soften plastic. Over 85% of all plasticisers consumed in Europe are employed in durable flexible PVC

Offline

 

#3 2020-05-22 08:11:39

AndreaTe

Poszukiwacz Przygód

Skąd: Brussels
Zarejestrowany: 2020-05-22
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie...

heja


Silicones are high-performance oligomers or polymers that can take a variety of physical forms, ranging from solids to water-thin liquids and semi-viscous pastes, greases and oils.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.x-man.pun.pl www.opiniujstajnie.pun.pl www.gwardiagodrykagryffindora.pun.pl www.itibia.pun.pl www.zakonpytonga.pun.pl